Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamykanie NTB - Win 10 - DELL

Ahoj, prosím, nemáte niekto skúsenosti so zamýkaním NTB DELL WIN 10 - stava sa mi to náhodne pri písaní na klavesnici - s určitosťou viem povedať, že to nie je pri rovnakej klávesovej skretke - často sa to deje pri to ako stlačím P, alebo backspace, ale niekedy ani jedno z toho. Stáva sa mi to na pracovnom NTB a naozaj neviem, čo s tým :/

Tak to se mi ještě nestalo. Já mám pro změnu problémy s odmykáním. Dosud jsem nepřišel na systém. Někdy stačí jen zmáčknou libovolnou klávesu nebo šáhnout na touchpad, někdy je potřeba zmáčknout zapínací tlačítko a někdy nestačí ani to a musím ho mačkat víckrát. Někdy mi zůstane zelená obrazovka (celá zelená bez ničeho) a nějakou náhodou jsem přišel na to, že musím zmáčknout ctrl+alt+del (visela asi půl hodiny, tak jsem si říkal, že zkusím, jestli se mi objeví správce úloh, jako to bývalo v xp), aby se ukázala přihlašovací obrazovka s mým obrázkem. Je to zcela náhodné chování, a ani za rok používání jsem nepřišel na to, jaký postup na odemčení (respektive zobrazení odemykací obrazovky - prostě probuzení) je správný,