Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obnoveni zalohy Firefoxu

Ahoj vsem.
Musel jsem preinstalovat Win10 a proto jsem udelal zalohu Mozily pomoci apky "MozBackup". Vse probehlo,preinstaloval jsem OS a chtel udelat obnovu. Vse se tvari,ze obnova probehla,bohuzel v Zalozkach nic neni,stejne tak nenajde zadne heslo...
Nevi nekdo prosim,jak to obnovit?
Mam soubor s koncovkou .pcv kterej vytvorila aplikace MozBackup..Lze to nejak z ni vytahat?

Řešení:

Ten soubor se zálohou si přejmenuj .PCV na příponu .ZIP. Měla by tam být zálohovaná složka profilu Firefoxu.
Odtud pak můžeš nakopírovat potřebné věci do nového profilu Firefoxu (při ukončeném Firefoxu!).

Třeba i celý obsah toho ZIPu - do nové složky s profilem nového profilu Firefoxu.
Tu složku můžeš uvnitř nejdřív celou promazat, anebo to přepsat při kopírování toho starého obsahu.

Ten profil je umístěný většinou tady (je potřeba nechat zobrazit skryté soubory a složky):
C:\Users\jméno uživatele\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\4zuphndw.default-release

Ten soubor se zálohou si přejmenuj .PCV na příponu .ZIP. Měla by tam být zálohovaná složka profilu Firefoxu.
Odtud pak můžeš nakopírovat potřebné věci do nového profilu Firefoxu (při ukončeném Firefoxu!).

Třeba i celý obsah toho ZIPu - do nové složky s profilem nového profilu Firefoxu.
Tu složku můžeš uvnitř nejdřív celou promazat, anebo to přepsat při kopírování toho starého obsahu.

Ten profil je umístěný většinou tady (je potřeba nechat zobrazit skryté soubory a složky):
C:\Users\jméno uživatele\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\4zuphndw.default-release