Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde napalovat DVD

Zdravím, viete mi prosím Vás poradiť ohľadom napaľovania DVD? skúšal som už rôzne napaľovacie programy,, po vložení prázdneho disku aplikácia zamrzne, nenačíta DVD do img burn napríklad, ďakujem. Ashampoo burning taktiež zamrzne ihneď po vložení DVD, prečíta iba CD.

Možná bude vadná mechanika, oni ty mechaniky jsou docela levné (cca 400), ale nic moc nevydrží. Počítám běžně se dvěma roky, ale mám i takovou, co se odporoučela po 5 měsících. Začíná to vždy stejně, nejdřív začne blbnout vypalování dvouvrstvých disků, pak všechno vypalování a pak už ani nečte. A s bluray je to podobné, blbé je, že tam stojí mechanika kolem 2000 a taky vydrží možná 2 roky. O víkendu jsem zeovna snosil všechny tři BD mechaniky, co se mi za poslední roky nahromadily (teda ty, co jsem našel, ono jich bylo víc, minimálně ještě jedna), a k mému překvapení ta nejnovější (asus) disky ani nečetla, dokonce ani nedetekovala médium. Ty ostatní dvě (Pioneer a ta druhá nevim, možná LG) ještě čtou, ale už nevypalují.