Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítkový telefon, menší rozměry, minimum funkcí

Prosím o doporučení obyčejnýho tlačítkovýho telefonu na základě vaší (či blízké osoby) zkušenosti. Telefon se bude používat pouze na volání a SMS.

Požadavky:
menší rozměry, aby se v pohodě vešel do přední kapsy kalhot
dual SIM, tj. dvě SIM karty aktivní současně
bez operačního systému (nejsou potřeba aplikace a už vůbec ne nutnost aktualizací)
příjemná klávesnice, dobrý stisk kláves
rozumné ovládání (jsou telefony, kde se třeba SMS píšou a odesílají naprosto neuvěřitelným způsobem)

bez wifi (opravdu není potřeba, bude se jen volat a telefonovat)
bez datového připojení (já vím, on to mít bude a musí se to v nastavení vypnout)
foťák není potřeba, tj. může mít libovolný i s mizernými parametry
bez SD karty (není potřeba)
displej střední velikosti, není potřeba velký rozměr ani rozlišení

Za doporučení se vám dostane neutuchajících díků a vděčnosti. To myslím vážně.

Odporúčam ti pozrieť na CAT B26. Síce trocha drahší za 60€ ale určite sa oplatí. Oproti ostatným súčasne predávaným hlavne po stránke odolnosti pôsobí lepším dojmom. Ak ti nevadí ešte trocha drahší tak CAT B40 už má aj USB-C. Ja myslím že dnes sa už vyplatí radšej zobrať akékoľvek zariadenie ktoré má už novší USB-C ktorý čoskoro bude úplne všade.

https://www.alza.cz/nokia-3310-2017-dual-sim?dq=4923578

Jsou tu doporučení i na levnější Nokie, třeba budou taky ok, ale já mohu doporučit tuhle obnovenou 3310, protože to používají v rodině a nedělá jim to žádné problémy.

Jinak třeba tahle levná napodobenina Nokie, stálo to 500 Kč, taky ovládání dobrý, ale zvuk teda otřesnej, nehledě na to, že třeba kontakty nešlo importovat a exportovat, což na té Nokii 3310 jde.

https://www.datart.cz/mobilni-telefon-cube-1-f500-cerny-mtoscuf500050.html