Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení dvou Pc cross kabelem.

Ping z obou počítačů funguje a přesto se mi nějak nedaří rozhejbat internet na hostujícím Pc.
Oba Pc WinXpProf Sp2, na obou "Průvodce nastavení sítě" Ok.
Hostující Pc-firewal vypnut.IP 169.xxx.xxx.182
Hostitel Windows Firewal.Ip 169.xxx.xxx.181
Poradí někdo kde hledat problém?

Ty IP adresy máš nějaké divné. To jsou veřejné a máš to tak schválně ? Potom bys měl u počítače který je připojen k internetu mít dvě síťové karty a měl bys zvolit vnitřní ip adresy typu 192.168.0.1 a 192.168.0.2. POkud sis tyhle ip adresy vybral "jen tak" tak bych to viděl jako jádro problému.

http://www.zive.cz/Clanky/Zrizujeme-malou-domaci-si t-III--Sdileni-internetu-v-praxi/sc-3-a-131245/def a ult.aspx

Jinak mě to XP sdílení vždycky opruzovalo a nainstaloval jsem si radši proxyplus www.proxyplus.cz.

Použil jsem IP adresy 192.168.0.1-2
Stále to samé ping funguje a na net se z hostujícího Pc nedostanu.
Co se mi zdá divné a myslím že v tom bude problém jen nevím jaký je toto:když spustím "Průvodce instalací sítě" tak se mi zamění nastavení síťových karet.
Prostě to co je nastaveno na jedné skočí na druhou a naopak.
Jedna karta integrovaná(Via) a jedna dolpněná(Realtek).

Proxy mi nefunguje.
www.proxyplus.cz