Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto handle - nejde mi spustit film aby se to neseklo z nicehonic

INVALID_KERNEL_HANDLE
***STOP:0x00000093(0x385e5C00 ,0x0000001,0x00000000,0x000000)
uz nevim co s tim najednou i nejde mys ani klavesice nebo obrazovka pise mi to chyy nejde mi spustit film aby se to neseklo z nicehonic a nevim co to je
Změna předmětu, původně: handle (LaKr) (Kurt)
Pokud problém stále přetrvává, doporučuji položit nový dotaz. V tomhle už se stejně nikdo nevyzná. Zároveň žádám zúčastněné o zdrženlivost. LOCK (Kurt)

Za čárky a zbytek se píše mezera?Aha, to slyšim a vidim tady prvně, to zdržuje celkem dost a generace středoškoláků si opravdu hlavu s tím,že za čárku neudělají mezeru, hlavu nelámou, já se bavila o hrubkách = pravopisné chyby!

Za čárky a zbytek se píše mezera?

Jo, těch pravidel je víc. Koukám, že i na střední školu je to moc náročný. Co takhle učit gramatiku, pravopis, typografický pravidla až na vejšce?

generace středoškoláků si opravdu hlavu s tím,že za čárku neudělají mezeru, hlavu nelámou,

Pak ať se nediví, když s nima ostatní jednají jak s debilama.

já se bavila o hrubkách = pravopisné chyby!

Holka, žiješ v iluzi. I chybějící mezera je hrubka. Četlas někdy noviny, časopis, knihu, ...? Tam všude ty mezery jsou.

Pavel

Asi tě to překvapí, ale čtu už od 5 let;-)V knížkách třeba jsou, když se na to kouknu zblízka. Ale tyhle mezery tady, s tim sem se teda nesetkala, aby to někdo psal a už vidim, jak do diktátu budu dělat viditelný mezery apod. Nevim, ale všichni nemůžou bejt debilové, když ty mezery nedělaj, ale co žiju a chápu souvislosti českého jazyka a mám internet, nikdy nikdo mi mezery nenapsal. Jak říkám, mě to zdržuje od psaní toho co chci, když musim hlídat každičkou mezeru ještě! :-)

Anetko, od většiny vrstevníků se lišíš tím, že dokážeš věcně argumentovat. Bod pro tebe. Dokonce to zvládáš bez přístupu "všichni jste zakomplexovaní magoři", druhej bod pro tebe.

... ale co žiju a chápu souvislosti českého jazyka a mám internet, nikdy nikdo mi mezery nenapsal.

Najdi si na netu libovolnej zpravodajskej web, odbornej web, vlastně skoro vše kromě "růžovoučkejch loztomilejch voňavejch kůůůůůl blogíííísků" a ty mezery tam najdeš.

Pavel

Ok, možná překvapim, ale na tyhle růžovoučký blogy nechodim:-)Jo argumenty to je moje a podívám se, jen sem si těch mezer nikdy moc nevšímala, na to věci moc uspěchávám a dělám moc věcí najednou, ale ja neřekla,že to neni pravda jen, že sem si toho nevšimla a zdržuje to. Přiznám se, snažim se to teď psát dobře, ale soustředění na to, co píšu ubejvá:-)

Hlavně ja tyhle vaše mezery vidim poprvý v životě,na žádnejch jinejch stránkách a článcích a normálnim pokecu se nedělají!

ja neřekla,že to neni pravda jen, že sem si toho nevšimla a zdržuje to

Jak dlouho už čteš (ne od kolika let)?

Psathackycarkyimterpunkcimezerystrasnezdrzu jetakjdupsattimtostylemdobrouchutjajdublejtvelebnos ti

budu psát jedině takhle!

Je k bl*tí.
Docela špatně se v takovém textu orientuje.
Až takhle vysmrkneš maturitní písemku nebo, nedej příroda, seminárku potažmo diplomku, tak bych rád viděl reakci pedagožstva.
Když tak to sem potom, prosím, vlož do pokecu. Určitě je ta tvá argumentace přesvědčí a změní pravidla vzhledu psaného textu.

No když nechápeš větu budu psát jedině takhle. Tím bylo myšlený takhle správně s těma mezerama. A jinak seminárku už skoro mam a je napsaná dobře. Ty inteligente a se svojí reakcí k tomu si přišel trochu s křížkem po funuse. A buzerovat někoho a jeho inteligenci za to, že nepíše někde mezery a baví se s ostatníma o tom slušně, je na blití spíš. Myslim,že inteligenci si projevil spíš ty. Slušný chování zas nic neříká tobě.Holt si my 18-náctky píšem bez mezer, k zbláznění no.;-)

Mě se náhodou docela líbí, že sis to vzala k srdci. Blbci si většinou nenechají nic vysvětlit. Urazí se a dál si píší po svém.
Když jsem začínal psát na stroji, také jsem ty mezery nedělal. Naštěstí mě hned sprdnul Jožka Dřízhal (jak se tam nahože máš?), že píšu jako prase a od té doby píšu mezery. Po nějakých dvaceti letech mi psaní bez mezer doslova rve oči.