Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cloud Terabox poskytuje jen 10gb nikoliv tera jak slibuje

Známý si hledal nějaký cloud na uložení velkého množství rodinných dat. Asi 350GB. Jenže vše bylo za peníze a to se mu nelíbilo. Až našel terabox který sliboval tera zdarma, za peníze až dvojnásobek. Jenže když jsme si to vyzkoušeli, bylo tam uvedeno jen 10GB. V různých návodech a popisech tohoto programu je v levém spodním rohu vidět skutečně 1024GB. Netušíte někdo jestli je chyba v nás, že jsme něco někde zapomněli, nebo naopak ten terabox "upravil" podmínky ? Děkuji.

loading...

Netusim, ale co VIEM, ze nikto ti neda tera zadarmo.
Preco by to robil?]
Co by z toho mal?
Ak by to aj spravil, spravi to kratkodobo, aby si nabral userov a potom im to spoplatni,

A ty fakt zveris svoje cenne data nejakej cloud sluzbe, ktora je zdarma?
To nie je odvaha, to je blbost a mas pruser na krku.

Verim, ze tie rodinne data nemas zalohovane a si ochotny ich drza len v tom cloude.

Tvá odpověď mě potěšila, protože se na to dívám podobně. Docela dlouho jsem se snažil kamaráda přesvědčit, že za tak velky množství dat musí platit. Nakonec mně ale vytřel zrak tím Teraboxem, vše co jsem si o tom našel vypadalo, že se jedná o fungující službu. Do té doby než tam začal kopírovat ty své fotky a videa a zjistil, že těch 10gb vlevo dole ukazuje skutečnou velikost a víc tam nedostane.