Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snížení rychlosti internetu po spuštění hry s USB zvukem

Zdravím, dnes jsem si stáhl pro nostalgii World of Tanks, v klídku jsem hru stáhl a když jsem jí spustil, ozval se zvuk jako při připojení USB. Chtěl jsem si k tomu pustit nějaké písničky, ale nešlo mi YT, tak jsem se mrknul na speed test a zjistil, že mi spadla rychlost internetu... udělal jsem si 2 testy ( spuštěné wot a vypnuté a výsledky jsou takové: https://ctrlv.cz/frIB ). Poté, co wot vypnu, se ozve zvuk odpojení USB a internet zase jede rychlostí, jakou má. Nevěděl by někdo, čím by to mohlo být?

v klídku jsem hru stáhl a když jsem jí spustil, ozval se zvuk jako při připojení USB.

To znamená, že jsi ji ještě ani nenainstaloval? Jakou příponu má ten soubor? ISO?
To pak není divu, že se to hlásí jako připojení disku. Máš povolené zobrazování přípon souborů?