Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezobrazují se externí disky s napájením.

Ahoj všichni. Potřeboval bych prosím poradit. Po celkovém upgrade pc /deska, procesor, paměti/ se nezobrazují externí disky s napájením. Po zapojení se rozsvítí, hučí systém oznámí zvukem připojení, ale to je vše. Nezobrazí se ani ve správci disků... Flashky a externí disky bez napájení se zobrazují normálně. Zkoušel jsem je připojit k notebooku a tam také fungují. Neví prosím někdo co s tím? Předem děkuji za rady. Win 10 Pro.

buď je problém s tou deskou, že usb3 neutáhne externí disk s větším odběrem. ale zrovna u toho wd krámu bych to nečekal, když má svoje napájení.
máš i jiné usb disky 2.5" na vyzkoušení?

další možnost je potíž s tím wd - žádný jiný pc nemá problém ho připojit?

co jsou zač ty současně připojené disky backup1 e:, backup2 f: ?
ta věc games g: je taky externí disk?
kolik externí disků máš najednou připojených?

v tom nirsoft usbdeview bych nedával červeně "disable this device", ale ikonu koše "uninstall", ať se úplně smaže záznam z registrů.

Ano, ostatní externí disky bez napájení a flashky normálně fungují.
Když WD připojím k notebooku, tak normálně funguje.
Backup1 e, Backup2 f je klasický pevný disk rozdělený na půl.
Games g je M2 interní disk
System c je SSD Crucial interní
Nemám připojeny žádné externí disky. Připojuji je jen když je potřebuji.
V tom Nirsoftu jsem dal uninstall.