Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký koupit skener na skenování ČB fotek?

Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký si mám pořídit skener ? (pro domácnost). Myslíte, že stačí třeba Skener Canon CanoScan LiDE90, 2400 x 4800 dpi, USB 2.0 ? Chci skenovat starší fotky (většina je černo-bílá). Díky za radu i tipy.;-)

Změna předmětu, původně: SKENER (host)

Je to levnější model, i když na domácí občasné skenování by stačil. Ale používá jednodušší technologii CIS - kvalitnější skenery používají CCD. Jestli budeš hlavně skenovat fotky, je lepší využít negativy, pokud je máš k dispozici? A pak tedy koupit skener s dia nástavcem.

Já bych ti doporučil tento model:
product.jsp

Číst, pak se ptát. :-p

Umožňuje skenování předloh až do rozměru A4 (přesněji 216 x 297mm) a dále pak filmů díky speciální jednotce filmového adaptéru, jejíž robustní design umožňuje snadné, nekomplikované a rychlé vkládání a odebírání filmů. Držák pojme až 6 políčky 35mm negativů nebo 4 diapozitivy v rámečcích.