Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizely mi navštívené stránky na úvodní stránce Chromu

Zdravím, mám Windows 11 a asi před 3 dny se mi smazaly všechny mé navštívené stránky na úvodní stránce prohlížeče Google Chrome. Měl jsem jich tam 8. Teď tam mám jen jednu stránku, a to Obchod Chrome (na kterém jsem vůbec ještě nebyl). Jak mám ty navštívené stránky získat zpět? Díky za každou radu.

Vpravo dole na úvodní stránce bys měl mít možnost Přizpůsobit Chrome - pak položka Zkratky.
Pokud ti některé odkazy pod vyhledávacím polem zmizely, asi je někdo/něco smazalo.
Nebo proběhla nová instalace Chromáka někam jinam a ty máš čistý nový profil.

Nepoužíval si náhodou (v rámci eufórie) nejaký čistič systému? Pretože to vyzerá, že Chrome sa spustí v základe (bez profilu), lebo tvoj profil je fuč. Všetko, čo nastavíš v Chrome (teda i to na úvodnej stránke) je totiž v tvojom profile a odkaz na Obchod Chrome tomu nasvedčuje.