Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox přestal přehrávat videa.

Ahoj, prosím o radu. Firefox najednou přestal přehrávat videa. Vždy se objeví hláška Source error. Nikdy problémy nebyly. Zkoušel jsem i vypnout doplňky. Nepomohla ani odinstalace a nová instalace. Mám ještě Vivaldi a Brave a tam videa normálně fungují. Nějaká rada prosím?

Jakou máš verzi Firefoxu? Já mám verzi 106.0.5 (64 bitů) a nemám problém. Jaké stránky s videem nejdou přehrát? OS předpokládám Windows, tak ho zkus aktualizovat a Firefox taky. Ještě zkontroluj, jestli máš správný datum a čas. To je ale jen tip.

Načo vlastne 3 prehliadače? Píšeš že nepomohlo preinštalovať čiže chyba bude buď priamo na strane Firefoxu kde by mohlo pomôcť vypnúť auto update a používať staršiu verziu kde to ešte fungovalo alebo môžeš mať chybu v systéme respektíve nejaký program alebo nastavenie robí tento problém. Každopádne ja som problém s funkčnosťou prehliadača vždy riešil najprv prechodom na základné nastavenie respektíve vymazanie používateľských údajov/histórie ak nepomohlo tak čistá inštalácia prehliadača na novo a ak nepomohlo ani toto tak som nestrácal čas a prešiel ku konkurencii. Spomínam si ako som kedysi opustil z podobného dôvodu Firefox/Operu/Chrome. Aktuálne používam už vyše 3 roky Brave a všetko vždy funguje. Ak jedného dňa bude prúser nemám dôvod ostávať u Brave a proste prejdem napríklad na Firefox.

A napíšeš ještě do konce roku tu verzi, která ti nefunguje nebo které stránky? To, že je to poslední verze neznamená, že je. Třeba je to nějaká Beta. Tady nikdo neví, co máš nainstalované. Operační systém taky nevidím. Pokud je ale OS v pořádku, tak by to fungovat mělo. Já mám Firefox x let a žádný problém, možná u nějaké beta verze, proto se ptám jakou máš verzi...
Zkus v příkazovém řádku-spuštěný jako správce zadat příkaz "sfc /scannow". Když nenapíšeš žádné podrobnosti, tak snad ani poradit nejde.

Ano, smazala se i profilová složka. Nechápu, nefunguje to ani po čisté instalaci.

Co máš za antivirák? Nedělá problémy on?
Máš povoleno přehrávat Obsah chráněný pomocí Digital Rights Management (DRM)?
Dej sem odkaz na video, které nejde přehrávat (nebo nejde žádné)?