Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní klávesnice k PS5

Zdravím, chci si koupit nový psko ale přítelkyně je zvyklá na počítač na klávesnici. Chceme aby jsme ve hrách proti sobě mohli používat ovladač a ona klávesnici. Je možné na novém psku nastavit klávesnicí na hraní her? Například FIFA má s tím někdo zkušenost...mohl by mi někdo poslat odkaz kde takovou klávesnici koupím díky díky

FIFA/NHL sa hrá obecne horšie na klávesnici čiže ja by som ti radil vykašľať sa na klávesnicu pre PS. Naučiť sa to je otázka zopár hodín. Nič zložité v tom netreba hľadať a zbytočne si vytváraš problém. Klávesnica je super na písanie, na to je robená. Ovládač ku konzole je dokonalý nástroj práve na hry typu FIFA/NHL...
Neviem ako nové PS5 ale staré PS4 vyžadovali taký špeciálny adapter do ktorého si zapojil klávesnicu/myš. Na priamo to nefungovalo a ten adapter je pomerne drahý. Ak to isté platí pre novšiu konzolu tak už vonkoncom sa ti to neoplatí.