Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omylem jsem klikl na SPAM mail - jak zjistit důsledky?

Zdravim, omylem jsem klikl na spam mail, co mi přišel - viz screenshot. klikl jsem na ono "Activate 2FA"
to mě přesměrovalo na doménu "yournoticemail.com"
kde sem si toho během pár vteřin všiml a stránku vypl .. na webu se ani nic nenačetlo za těch pár sekund, aspoň ne viditelně
přesto nevim, jestli to nemůže mít nějaké následky ..

aneb koukal jsem i na nějaký youtube videa, kde samotnou návštěvou stránky došlo k "sdělení informací" o používání dotyčnému, takže měl do jisté míry možnost pak manipulovat s mym PC, tak se ptám..

jinak koukám, že jsem měl i pár hesel uloženejch ještě ve firefoxu ne v lastpassu (kterej byl stejnak odemčenej) tak to je asi jedno?
jakože, já mám kritickejch služeb do 20, zbytek sou nedůležitosti..

(akorát sem si to ještě nestihl naházet na lastpass zaheslovaně na ubikey) - daný..
tak nevim.

Pozri prehliadač https://brave.com/ je tam možné používať žáložky rovnako ako v chrome. Je to celé položené na základe tom istom ako chrome ale bezpečnosť a ochrana súkromia je zo strany vývojárov prekopaná. Nevylučujem ale že môže byť pravda čo píše medveď. Ten základ je tam rovnaký a kto vie ako to je v skutočnosti. Na trhu s prehliadačmi je už ale dlhšie a ak by tam v zdrojovom kóde bolo niečo zlé myslím že niekto by už to našiel nakoľko by sa malo jednať o open-source - The Brave Browser is built on the open-source Chromium Web core...

Brave vyvíjí malinká firmička, bezpečnostní chybu zalátají se zpožděním. Sice, jestli by to mělo být Brave versus Chrome, tak stopro lepší Brave než si natahat hnůj od Googlu do PC, ale jinak bych dal přednost Edge, Vivaldi a nakonec klidně i čínské Opera.

tojo, to chápu, ale tak zrovna, to že mi skrz ten jeho program vyhodí i možnost tam to heslo zadat..
tim, že mi hacknul prohlížeč..
tak to já nepoznám žejo, jestli ho mám hacklej..
ani potenciálně nevim, jestli by pomohlo třeba ten firefox pro teď odinstalovat nainstalovat znova..

jsem na ff zvyklý, má větší možnosti pro prohlížení stránky kde jsou potíže se skripty nebo reklamami. tipuju že ms má vývoj edge víc peněz než ff, ale mě se dyzajnové nápady od ms nelíbí.
v práci naopak používám firemní chrome (zabezpečení je jejich starost) a edge. když už tam jsou 2 prohlížeče, nebudu instalovat třetí.

profily myslíš např. dle popisu zde?
použiju teď pro příklad firefox, co používám (ještě) teď

https://support.mozilla.org/cs/kb/samostatne-profily-pro-jednotlive-instalace-firefo

..
jinak není to ve finále matoucí, když mám jedno na práci, jedno osobní, že oboje je firefox?
předpokládám, že v takový metodice bys mi doporučil prostě mít na ploše dvakrát firefox
firefox-osobní
firefox-pracovní
ale nevim, jak to pak třeba dělit na hlavnim panelu, jestli si třeba upravit ikonku nějak.. abych poznal, co je co..

Používám doma jako hlavní Vivaldi, pro mě nejlepší, ale je to otázka osobních preferencí. Mám doma i Firefox ESR, sem tam nějaký problém má, ale pořád je to použitelné. V práci zase jedu na Edge, taky s nim nemám nejmenší problém.

Hodně lidí stále používá Opera Browser, já ho měl taky instalnutej před časem, ale ty vyjmenovaný předchozí mi přijdou lepší minimálně v tom, že je nevlastní čínská společnost navíc s otázkou, jak moc důvěryhodný majitel prohlížeče je. Pak lidi používají Brave, ale s tím mám problém, že ho vyvíjí příliš malý tým a tudíž mají updaty pomaleji a těžko říct, jestli náhodou se to netýká i bezpečnostních záplat.

Nicméně všechno, co jsem vyjmenoval, je lepší než Chrome!