Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raspberry pí 4b 4gb topí moc

Mám na tom pasivní chladič bez krabičky a náročnější video přes WiFi nestíhá a cuka, přes Ethernet zase začne topit a Ethernet kostka je velmi horká a video začne cukat. Pomůže zapojení přes převodník USB Ethernet? Nemá někdo zkušenost? Diky
Instalován je libreelec

Nepachtil bych se s tím a reklamoval to. Jde to vyřešit i koupí chladiče, ale nevidím důvod proč, když máš záruku. Tady máš nějaké recenze:
https://www.hwcooling.net/raspberry-pi-4-spotreba-teploty-chladic-doporucen-zlepsi-to-updat-vli-firmware/]
Asi bych začal tím firmwarem a když to nepomůže, tak nový chladič nebo reklamace. My to měli kdysi v práci a taky byl hodně horký, ale nebylo to nic kritického.
Ty to máš v záruce, takže je to na Tobě co uděláš, já bych reklamoval...