Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil nereaguje na dotyk - Jak z něj vytáhnout fotky?

Ahoj všichni. Prosím o pomoc s vytažením fotek z mobilu. Mám Samsung Galaxy A15 a dneska mi spadl na dlažbu, rozbil se display a od tý doby neraguje na dotyk. Mám tam spoustu fotek z práce co musím odevzdávat každý měsíc k fakturování a za 5 dní mě to čeká.. Bohužel fotky jsou přímo v telefonu, nemám tam paměťovku.. Je nějáká rychlá možnost jak to udělat přes PC? Mám to zaheslované jen gestem ale mobil si po připojení USB kabelu žádá potvrzení v mobilu na přenos dat. Kdyby někdo věděl jak to rychle a snadno udělat, prosím o radu. :-)

Uživatelé se dělí na dvě skupiny - jedni, co zálohují a tu druzí o svá data ještě nepřišli.

Je fakt, že jsem si zálohu fotek na Googlu zapnul poté i já, i když svoje fotky pravidelně přesouvám do PC a v telefonu jsou navíc na SD kartě, která není závislá na funkčnosti telefonu.