Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell XPS 13 Plus - Sleeve

Dobrý den,

Rád bych se zeptal, jestli někdo neví, jaké pouzdro (sleeve) pořídit pro dell XPS 13 plus? Vyzkoušel jsem už několik a všechny 13 palcové obaly jsou moc velké a naopak 12 palcové moc drahé.

Na ceně nezáleží, ale obal by měl být kvalitní, aby notebook uchránil.

Pardon, přemýšlel jsem dopředu :D chtěl jsem napsat moc malé, už mi to bohužel nejde opravit. Cena mi je fuk, když obal bude kvalitní a bude sedět, nemám za něj problém zaplatit třeba 2 000.

Tento obal je právě o 5 čísel vétší než notebook a tak to je s většinou, ono vám google najede moc obalů na xps 13, ale žádný nesedí, mnohdy to lidé uvádí i v recenzích v těchto 13-13.3 ten notebook opravdu hodně plave.

Nevíte náhodou o nějakém jiném?