Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s Facebookem - jak odebrat profil z hlavního účtu?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Předem upozor%nuji, že Facebok defacto nepoužívám.
Mám svuj hlavní soukromý účet a pod ním mám tři další ke třem e-shopům.
Nyní jsme udělali další pro manželku, taky pod ten hlavní soukromý účet, ale prostě se nám to tam nějak všechno motá a nevíme co s tím.
Zeptám se, lze ten poslední založený profil nějak odpoutat od toho hlavního a mít ho zcela nezávisle jako samostatný se svou správou i heslem.
Pokud ano, tak jak?

Díky

Změna tupého předmětu, původně: Rada s Facebookem (host)

Nebo prosím alespoň poraďte, proč s jedním profilem na kamarádově stránce vidím ikonu poslat zprávu a přidat do přátel a když se přepnu na jiný profil, tak to nevidím. Zkoušel jsem to asi u 30 stávajících přátel.

Díky moc.