Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video není k dispozici Chrome

Dobrý den, máme následující problém: V prohlížeči Chrome se místo některých videí, objevuje pouze nápis: Video není k dispozici
Toto video je omezené zkontrolujte omezení ze strany administrátora Google Workspace nebo síťového administrátora.

Podotýkám že jde o chrome v organizaci spravované přes GPO, ale předchůdce současných správců po sobě nezanechal co nastavil. V GPO Chrome ale není na první pohled nic divného. Další možnost Google Workspace netusím jak se konfiguruje.

Můžete prosím někdo přidat tipy jak se s tím vypořádat.

Děkuji Vladimír

Děkuji za zájem, upřesňuji:
Odkaz není tajný, v například v MS Edge funguje. Dnes ráno například nešlo přehrát online video na youtube ze startu lodi Artemis. Tak jsme si po pustili v MS Edge. Pozoruhodné také je že některá videa například před třemi týdny nešli a nyní jdou. Myslím že to bude nejakým nastavením reputace v Chromu. Ale netuším to nastavení.

Děkuji a přeji hezký den

Vladimír