Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datový rozbočovač USB

Dobrý den,
měl bych dotaz, dá se koupit nějaký rozbočovač na USB. Máme v kanceláři jednu tiskárnu a chceme pomoci USB jí zapojit do dvou různých PC, tak jestli se dá něco takové koupit, případě jak to lze vyřešit? Děkuji za pomoc.

Spíše se podívej po printserveru pro tvou tajnou tiskárnu. A ideálně tiskárnu bez sítě vyhodit a koupit něco normálního (tj. síťového) pro pracovní skupiny.

Pokud si myslíš, že s přepínačem USB budeš efektivnější (já si to nemyslím), tak pak něco takového:

https://www.alza.cz/ugreen-usb-3-0-2-in-4-out-sharing-switch-selector-d6126449.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-pro-mt_pla_all_obecna-css_kabely-redukce-a-radice_c_1003716___ugre17_456135983220_~106264923253~&gclid=Cj0KCQiA1NebBhDDARIsAANiDD17eDTBoAOFqISu7_nExsde-aGwDD6_DhK96rESYSv2niq72u5lfmwaApU_EALw_wcB

https://www.alza.cz/ugreen-usb-a-20-2-in-1-out-sharing-kvm-switcher-black-d6126480.htm

Mám tú istú tlačiareň, práve preto že má LAN, ešte to tam máš aj napísané "LAN(RJ45) Ano" (aj keď nechápem prečo na stránkach epsonu sa o tom nič neuvádza, a o tom že by sa snáď predávali nejaké dve verzie tohoto modelu s LAN alebo bez LAN neviem), LAN konektor sa nachádza hneď vedla USB (viď foto), takže ak ho tam máš tak si ju pripoj do siete a nešpekuluj s nejakým USB prepínačom.