Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze naistalovat Windows

Ahoj
mam problem kdyz instaluju windows vschno bezi nirmalne souboory se zkopirujou pak se to restartuje ale instalace nepokracuje ale bootuje se znova cd a zacina to od znov. nic jsem nemackal samo to zacne znova
diky moc za pomoc

Musis to popisat lepsie, v akom momente sa to restartuje (co vidis ked sa to restartuje, co sa dovtedy dialo, co si zvolil), a co presne zacne po restarte (ako to vyzera). A co presne to pise/ako to vyzera ked pri restarte vyberes CD.
Lebo to co pises nedava zmysel a bez tych info sa neda poradit nic konretne (moze to byt viac roznych veci a potrebne kroky zavisia od tych podrobnosti)

V BIOSe si najprv najdi ze ci tam nemas MBR protection alebo bootblock protection alebo virus protection, ak mas tak to daj na Disable a Save&Exit a instaluj znova.

SATA ovladace najprv nedavaj ziadne, len spust instalaciu. Dufam ze to CD je original Win od MS a nie nejake recovery CD od Dell/HP apod.

takze restartuje se to po zkopirovani instalacnich souboru windows. mel jsem predtim ATA hdd a ted jsem koupil SATA hdd. takze po tom zkopirovani se poocitac za 15s restartuje pockal jsem az se to tedy restartuje. po restartu mela najet pokracovani instalace windows ale nezacne neukaaze se ani STISKNETE KLAVESU PRO NACTENI Z CD proste se sama zpusti nova instalace. kdyz vyndam cd ukaze se ze tam neni nic nistalovane a ze mam vlozit cd kdyz ho tam dam zacne zase instalace windows.
diky moc