Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klíč k Windows

Ahoj
Mám maloobchodní licenci Windows 10 ;) byla přes příkazový řádek deaktivovaná a odstraněna z registrů :) mám nový PC ! Kde byl nainstalován Windows 11 a licence nefunguje :( nevíte jak to vyřešit ?

Změna kategorie, původně: Software (host)

A proč před tím než budeš volat nezkusíš nainstalovat klíč od své licence nebo přenést digitální licenci pomocí účtu Microsoftu?
Ani jedno jsi předpokládám neudělal.
Spusť cmd a zadej tam:
slmgr /dlv
udělej screen a vlož ho sem.
Nebo aspoň uveď co máš pod Kanál kódu product key a Část kódu product key.

Dyť jsem ti to tu psal už 2x:
1) "Nebo zadej svůj klíč od licence a aktivuj."
2) "A proč ... nezkusíš nainstalovat klíč od své licence...?"
hm, OEM_DM a Windows 7 klíč, jo? :-)
S tebou je to těžký...
... a taky jsem psal: "Pokud máš legální nárok na přenesesní licence (což já podle napsaného netuším jestli opravdu máš)..."