Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém a obnovenim do tovarnych nastaveni notebooku

Prosím niekto pomôcť, ? pred vcerom som chcel obnovit notebook z prístupneho bodu z minulosti, nedokončili sa to a stále to nacitavalo tak som po hodine vypol notebook (herný Asus fx505dd). Natvrdo z tlacitkom
Po zapnutí už sa nemôžem dostať cez opravy stále vypisuje príprava na opravu potom diagnostics... Nemôžem ho ani obnoviť do tovarnych nastaveni približne 40 percent a vypne sa to vypíše že obnova neúspešná...neviem čo z tým mam robiť nemôžem nič ani Safe mode with networking zapnúť nedá sa dostať do systému som v zahranici ešte . A nemám prístup na internet priamo do notebooku cez kábel nemám tu ani iný notebook ani fľašhku aby som urobil čistú inštaláciu windowsu viete mi niekto. Povedať či to môže byť tým že nieje pripojeny na internet alebo pomôže už iba čistá inštalácia windowsu... Nechcem sa to toho púšťať mam tam vseliake driveny podsvietenie obrazovky atď pri tej reinstalacii potom bude všetko funkčné ? Ďakujem. Za každú radu

mam tam vseliake driveny podsvietenie obrazovky

na sračky se vyser.
funkční ovladače jsou u výrobce ntb: https://www.asus.com/supportonly/asus%20tuf%20gaming%20fx505dddtdu/helpdesk_download/
nová instalace ovladačů začíná instalací "chipset driver", už 20 let, to znáš.

obnovování do nějakého bodu dělají 10-leté děti. normální člověk si nerozjebává notebuk instalacemi nesmyslů, zvlášť když je v cizině odkázaný na druhé, nebo nemá žádný jiný přístup k netu.
jak chceš teď bez druhého pc zachránit data z disku? dalo by se: mít bootovací flashku hirens64, nabootovat z ní, připojit další externí disk, zkopírovat cenná data. máš takovou servisní flashku? a další usb disk na "zálohy"?
protože při nové instalaci systému záleží na šikovnosti: když nezvolíš zachování starého systému, můžeš o kompletní obsah disku přijít i s tvými daty.

nemám tu ani iný notebook ani fľašhku

to mám z toho, že dlouhé dotazy nečtu do konce. no tak to máš blbý.
zkus co ti systém dovolí:
- pro jistotu ve vlastnostech c: zvolit kontrolu disku. notebooky mají napájení z baterky, u nich nebývá pád systému po násilném vypnutí. ale nech to proběhnout.
- příkazový řádek cmd.exe, spuštěný "jako admoš":

sfc /scannow

většinou to nepomůže, ale ve tvém případě moc možností nemáš.

Ďakujem ale mne o data nejde nemám tam nič dôležité hlavne ide o to že sa nedá spustiť systém a na cmd sa nedostanem furt pýta heslo menil som ho aj všetko ale heslo mi nechce zobrať neviem prečo asi to necham tak a preinstalujem doma celý win od znova alebo už neviem inak sa do neho dostať neviem reocvery stále padá v 40 percent neviem prečo...