Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplněk prohlížeče pro ukládání vybraných částí stránek do PDF

Prosím o doporučení doplňku prohlížeče pro ukládání vybraných částí stránek do PDF. Windows 10, Firefox, Chrome. Můžete mi poradit konkrétní doplněk?
Doplněk Save Text to PDF, WORD, EXCEL or Send EMAIL nefunguje v Chrome, nebo něco dělám špatně při práci s ním. https://chrome.google.com/webstore/detail/save-text-to-pdf-word-exc/fekmmlpjhkgpmlmgbfmdlngdclmncpke
Děkuji za pomoc. KatkaS

Ale tak jak jsem to popsal tak můžeš ukládat části webových stránek. Já to myslel tak, že pokud se pokoušíš vytisknout jednu webovou stránku do pdf, tak ta se při ukládání zobrazí jako hromada stránek (listů) a ty si můžeš vybrat jaké listy chceš vytisknout do pdf = ukládáš část webové stránky.

Děkuju. Vyzkoušeno ve Firefoxu. Nedělá to přesně to co potřebuju. Škoda, že to není pro Chrome.
Dost by mi pomohl nějaký inteligentnější doplněk, který je schopný detekovat rámce stránky, jako třeba uBlock Origin. Nejlépe když umožní ruční výběr více rámců na jedné stránce a ty pak hromadně uložím do PDF. Například, když chci do PDF uložit z téhle stránky zadanou otázku a k tomu poslední příspěvek. Takže ručně vyberu dotaz nahoře a pak k němu přidám poslední příspěvek dole.