Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade CPU a RAM

Zdravím, momentálně mám:

B550M-PLUS
G.SKILL 16GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z
RTX 2070 Super
PSU 650W
Ryzen 5 3600 s chladičem SilentiumPC Fera 3 HE1224

a přemýšlím o upgradu na

Ryzen 5 5600 za 3790,-
a dále RAM na 32gb, jen nevím jestli G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ripjaws V za 3999,-, nebo Kingston FURY 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black 1Gx8 za 2899,-, za 32gb Tridenty za 4999,- se mi připlácet nechce pokud tam markantní rozdíl (asi ne).

Budou ty kingston v pohodě i za takovou cenu?

Upgrade CPU je zejména kvůli Warzone 2 který je náročný na CPU a během přištího roku bych přešel z 1080 na 1440p. A když už utrácím tak bych upgradnul i ramky. Co myslíte?

Grafika je vytížená sotva z 5% během hraní Warzone 2. CPU je na 80% minimálně a sem tam hra i padne.
Ve hře na max detaily mám okolo 70 fps, po upravení nastavení jsem na 100. Kdybych se dostal na 120+ bylo by to fajn.

Na jakém rozlišení hraju je napsané v poslední větě. Díky

https://support.activision.com/warzone-2/articles/pc-system-requirements-for-warzone-2

Podľa tohoto by si mal mať zostavu vyhovujúcu na hranie Competitive. Ale očividne chce hra viac Core, takže ak už by si chcel ísť do extrému, tak ja by som si na tvojom mieste kúpil iba procesor a to Ryzen 7 5800 X3D a na pár rokov budeš mať z tejto stránky pokoj s upgrade. To je najviac čo môžeš na svoju dosku dať, čo sa týka procaku na hranie. A podľa mňa celkovo od AMD je to topka a dá sa to normálne uchladit.