Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konica Minolta C224e - jak do ní nahrát češtinu?

Zdravím, pořídil jsem si tiskárnu Konica Minolta bizhub C224e z druhé ruky a hledám způsob, jak do ní nahrát češtinu (má to asi 9 světových jazyků, ale češtinu nemá). Pochází z Německa.

Nevíte, kde bych si mohl stáhnout firmware, které se do kopírky nahraje?

Změna předmětu, původně: Konica Minolta C224e (host)

Mně by Němčina asi taky vadila, ale píše o dalších jazycích, tak ať to přepne do něčeho, čemu rozumí.
Jinak tahle řada je známá tím, že se po upgrade main FW vysype SSD nebo aspoň TPM čip, což se pak řeší v lepším případě přehráním SSD FW, v horším výměnou SSD + MFPB Resetem, takže bych se opravdu přiklonil k tomu, co navrhuješ. :-)