Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno koupě grafiky

Mam interní grafiku nvidia 6150 a chi si koupit tuhle ASUS EN7300GT SILENT/HTD 256MB DDR2 a chci se zeptat jestli to ma smysl, jestli bude rozdil znatelny? Jde mi hlavne o cenu a aby byla pasivni. Hry nehraju tak by mi stacila. Pry jakakoli externi ma lepsi obraz nez interni, je to tak?

Tobe tak nejak fakt nerozumim. Nevim co bych mel zkouset. Bud si se nepohodl s nekym kdo pouziva stejnou prezdivku jako ja nebo stejnou sdilenou ip jako ja nebo fakt nevim co konkretne mas za problem. Jo a jinak jsem nakonec koupil tu 8500. Vsem diky za rady.