Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace modemu D-link DSL 584T

Ahoj, nevím jestli mi někdo s tímto specifickým problémem dokáže pomoct, ale zkusím se zeptat :) Mám doma ADSL od O2 a výše napsaný typ modemu, v nastavení mám jako přihlašovací údaje vyplněno:

přihlašovací jméno: O2
heslo: dve tecky (predpokladam taky O2 :-D )

No, vcera jsem instaloval stejný modem u tatky, jenze:

a) internet mu poskytují České radiokomunikace - nemůže to být problém?
b) neznám ani on nezná žádné přihlašovací údaje - nevíme co tam vyplnit...?

Aha. Tak pomalu. ČRa dodávají "samoinstalační balíčky". V těch balíčcích je vše potřebné, včetně kabeláže, návodů a přístupových údajů. Pokud takový balíček nemá, pak nemá ani přístupové údaje. Nebo jej má? Nějak mi stále není jasný původ tvrzení "internet mu poskytují České radiokomunikace".

No divej, měl O2 a přišla za ním nějaká ženská z ČRa a udělala mu samozřejmě levnější nabídku. Okamžitě s ním sepsala smlouvu (kde je jen jmeno, prijmeni atd) a tím celá ,,akce skončila". Ze dne na den mu změnili číslo na pevnou linku a to je všechno...

Čili modem mu zůstal tsejný jako měl doposud, nemusel nic instalovat... Jenze ted potrebuje zapojit dve pc, tak jsem mu poradil ( :-D ) ten D-link 584...