Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC

Zdravim. Potřeboval bych prosím poradit ohledně nacenění PC sestavy.

Základní deska:MSI MPG X570
Procesor: Ryzen 5600x
Grafická karta: Vega 56 sapphire pulse
Ram: 16GB 3600
Zdroj: Seasonic Focus Plus 750 Gold
Skříň: Be quiet! Pure Base 500

Fyzická nepodnikající osoba nemá povinnost shromažďovat a uchovávat faktury, takže tě jen zajímá, jestli to prošlo licenčním serverem Microsoftu nebo ne. Jiná věc by byla používání počítače bez faktury živnostníkem, ovšem zase u bazarového PC bude mít maximálně doklad o nákupu od předchozího majitele.