Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zamezit restartování pc

Ahoj všem chci se jen zeptat mám pc na kterém loguji data ze sítě a týden dobré a teď najednou koukám že se PC restartoval tak jsem mu vypnul službu windows update nenapadá vás ještě jiný důvod proč se restartoval ?

Je to notebook strčený v nabíječce a je tam nová baterie aby půl roku během logování se nic nestalo běží na pozadí jen win služby a program pro logování jednoduchý který vyčítá hodnoty z xml souboru v síti.

pro tazatele: v tom prohlizeci udalosti (\system) bude asi 3x za sebou udalost eventlog, ale duvod restartu nemusi byt ihned pod nimi, chce se to vic rozhlidnout.

neprihlasil se na to nekdo vzdalene a neumel se odhlasit? win ty volby pres rdp schovava.

pripadny bsod by mohl vycist: nirsoft bsod viewer.