Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí počítače se objevila černá obrazovka s názvem no signál a nic víc

Dobrý den, mám problém. Při zapnutí počítače se objevil jen nápis no signál. Zkoušel jsem snad všechno co se na internetu najde a pořad nic, zkoušel jsem i připojit jiný monitor k PC a úplně to stejné. Abych vysvětlil co k tomu předcházelo, nainstaloval jsem nové windows 11, akorát jsem kvuli nějaké hře musel zapnout Secure boot, tak jsem vstoupil do Biosu a snažil se to zapnout a kvuli něčemu to nešlo, ale to je jedno. Pak jsem kliknul Save and exit reboot a počítač už od té doby neodpovídal, tak jsem ho vypnul a zapnul a už nenajel obraz, ale počítač se jakoby normálně zapnul všechno svítí až tedy na obraz a svítítko proste to svítí oranžově. Nevíte prosím co s tím ?

Aká hra vyžadovala secure boot? Snažil si sa ho zapnúť a nešlo, čo tým myslíš? Viem že secure boot môže vyžadovať vytvorenie hesla pre bios alebo niečo iné? Ak si ale nič nenastavil tak prečo si dával "save and exit"? Nezobrazuje sa ti ani screen biosu pri tom štarte ako predtým(zapojený len jeden monitor)? Keď sa nevieš dostať ani do toho biosu respektíve boot menu a nainštalovať W11 znova tak mohol si začať vybraním BIOS batérie. Vyber na niekoľko minút. Kľudne nechaj aj dlhšie a pri vybratej batérii a vypnutom zdroji môžeš zopár krát stlačiť POWER tlačidlo. Ak to nezaberie na doske máš 2 kontakty CLEAR CMOS. Nájdi si cez google návod ako na to...