Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFC a platba mobilem Nokia 7.2

Momentálně nemám funkční platební kartu, tak mě napadlo platit mobilem. (dodám, zrovna když dojde do poštovní schránky nová, tak nebudu doma.)
Takže se ptám na to jak překonat tisíce hesel mé banky (česká spořitelna), protože při ověření identity to skončí chybou (je nám líto, nemužeme dokončit váš požadavek. Zkuste to znova.) a prd akorát.
Taže nevím co dělám špatně? Nebo se ptám jakou kartu tam mám přidat (Google pay) klasickou ale mrtvou, nebo virtuální?

Zadám základní udaje do George aplikace, a při posledním kodu to najednou nefunguje.

Takhle karta je mechanicky poškozená, ale stále funguje, teda dá se sní platit jen online, v bankomatu a u obchodníka nefunguje. A navíc spořitelna jasně píše, že s platbou přes mobil (google pay) mám použít virtuální kartu.

Takže jestli to chápu, tak mám smolík, a mužu se tak akorát pást.]:)

Jo a dál jsem tam jak klasiku tak virtuální. (ne naráz)

https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/ucty-karty/karty-platby-mobilem/google-pay#/karty-googlepay/expand/true

Chybu nehľadaj u seba. U nás má táto banka najviac klientov neviem ako v CZ a vidíš platíš poplatky, george k hovnu, podpora taktiež. Mám s nimi skúsenosť že úmyselne sabotovali/blokovali určité služby na "ochranu klienta". Ak nemáš na výber a musíš u nich ostať tak proste toto by si mal riešiť cez ich podporu.