Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenesení nastavení OPERA

Zdravím,zemřel mi notebook, vzal jsem tedy jiný (úplně jiný HW) a potřeboval bych přenést z disku z mrtvoly nastavení záložek či jak nazvat ta okénka s www adresami která se nabízí při otevření nového listu. Starý disk mám připojený přes USB, v totalcommanderu vidím i skryté soubory. Jak na to?

Bola by u teba možnosť ten disk normálne nabootovať v tom inom PC/NTB? Ak by si ten disk z pokazeného NTB dal do funkčného iného počítača tak normálne ti to naštartuje, otvoril by si prehliadač opera a vyextrahoval záložky do zálohovacieho súboru *.html. Druhá možnosť je preniesť kompletne všetky dáta ale netuším či by to fungovalo. Pravdepodobne by si musel siahnuť aj po užívateľských dátach v zložke appdata(typujem že tam opera bude niečo mať), cesta je C:\Users\tvojemeno\AppData alebo WIN+R appdata. Spustiť a znova to isté čiže vyextrahovať záložky. Ono by to možno fungovalo lenže by to nemuselo byť stabilné čiže určite potom normálne to vykopírovať preč a klasicky nainštalovať cez inštalátor. Nepredpokladám že tie záložky vytiahneš nejako ručne z konkrétneho súboru niekde v zložkách opery.

Napsal jsem jiný HW, měl jsem upřesnit - WIN7, bootovat z něj v novém nelze (pak by to bylo docela snadné...). Že bych měl něco ze složek zkopírovat je jasné, ale co přesně. Samozřejmě že vytáhnout jen požadované adresy stránek nejde, s tím jsem tak nějak samozřejmě nepočítal. Ptal jsem se právě proto, že nevím kam si ukádá Opera data před vypnutím aby je pak po zapnutí obnovila.