Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Puštěná TV

Zdravím. Snad nevadí, že se tato otázka bude týkat televize, ale chci se jen zeptat: Poslední dny je mi celkem příjemné usínat u zapnuté TV, kterou mám v pokoji. Vždycky si tam zapnu na YouTube nějaký stream záznam, u kterého usnu. TV pak běží tak cca 2 hodiny myslím a potom se sama vypne. Myslíte, že ji to nijak neškodí, když jede takhle pár hodin a pak se sama vypne? Nerada bych ji zničila. 😅

TV to vadiť nebude skôr tebe. Posledné roky sa dosť hovorí o modrom svetle a blikajúcej obrazovke že to škodí. Nemyslím nejaké konšpirácie a iné blbosti... Spôsobuje nespavosť, podráždenosť a bolesť hlavy. Ty píšeš že sa ti takto príjemne zaspáva a očný lekár povie že nemáš pozerať do obrazovky 1-2 hodiny pred spaním :-D

Posledné roky sa dosť hovorí o modrom svetle a blikajúcej obrazovke že to škodí. Nemyslím nejaké konšpirácie a iné blbosti... Spôsobuje nespavosť, podráždenosť a bolesť hlavy.

No ale nakonec z tebe vypadly neověřené konspirace.

---

Zapnutá TV a timer na 2 hodiny a následné automatické vypnutí je naprosto v pohodě.