Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tvorba MP3 z video souborů

Zdravím všechny.
Potřebovala bych poradit, jak a kde vytvořit MP3. Mám nějaká videa a zvuk z nich bych potřebovala dát do formátu MP3. Pokud bych tak někde učinila, šlo by to dát třeba i do mp3 přehrávače? Děkuji za odpovědi.

Změna předmětu, původně: Tvorba MP3
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Potřebovala bych poradit, jak a kde vytvořit MP3. Mám nějaká videa a zvuk z nich bych potřebovala dát do formátu MP3. Pokud bych tak někde učinila, šlo by to dát třeba i do mp3 přehrávače? Děkuji za odpovědi.

Dá se z toho nějak poznat, v čem ta videa má, či kde si je pouští?