Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč mi přenos v síti jede kolem 250KB/s?

Dobrej den, mám sesíťovaný 2 notebooky, přes router, karty nastaveny na 100MB/s plněduplexně :-) ale když dám sdílenou složku přesunout tak to prostě jede kolem 250KB/s! Může to ten router omezovat?? Jinak mám ještě kříženej koax kabel, ale s tím se mi nepodařilo sesíťovat počítače. Nezobrazí se počítače ve skupině ani sdílené složky. :-( děkuju za pomoc

Je to router. D-LINK DAP1160 ;-) a neni to asi koax je to UTP asi nooo, prostě do LAN se to zapíná. Jinak sem dal automatiku i poloduplex 10MB a potom poloduplex 100MB a nic no :-) jede to pomalu :-). Asi tomu nevadí že na jednom NB jsou XP a na jednom Visty, že?:-)

Ak by sme vylucili chyby priamo v D-Linku, tak skusaj postupne...
- v routri aj v driveroch LAN kariet nechaj detekciu rychlosti na AUTO
- skus vymenit LAN kable za ine (kupene nie robene)
- k LAN kartam sa pozri ci nahodou netreba nahrat drivery z originalneho CD namiesto tych co tam pichne OS