Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý volant ve windows 11

Koupil sem dceři přes inzerát starší volant media tech MT172 Cyber race. Co jsem hledal tak sem našel ovladače max pro visty což samozřejmě nefungujou. Předpokládám že volant není plug and play proto ho win 11 nedetekujou. Je nějaká šance rozchodit ho v win 11. Nebo si s nim můžu točit jen tak naprázdno.... Děkuji za odpovědi

Tak je divný, že USB volant není detekován. Většina USB zařízení už byla plug and play. Samozrejme bez ovladacu na novejsi system nez jsou Vista ho rozchodit nemuzes, ale nekdy v techto pripadech zabere genericky ovladac. Nicmene pokud system vubec zarizeni nevidi, tak bud ho nerozpozna a bez original ovladace nepujde nebo taky muze byt zarizeni vadne.

Vidíš ho ve Správci zařízení ??? Jako Neznámé zařízení ...

Pokud potřebuje ovladač, tak to bez něj asi nerozchodíš. Ovladače třeba pro W7/8 se dají instalovat v režimu kompatibility, ale pro Visty už asi těžko.