Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska Asus h61m-D - zvládne i7 3770K?

Dobrý den prosím vás mám dotaz ohledně procesoru a desky.
Mám desku Asus h61m-D na ni porcesor i5 3470s a chci se zeptat jestli ta deska zvládne I7 3770k jestly to nebude příliš velká zátěž pro napájecí kaskádu.
Předem moc děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: Základní deska (host)

Tak na hry to úplně bída není oproti té i5 zatím mám v PC GTX 960 4gb možná bych to časem viděl dle financí na nakou 1070 což by na té i5 bylo o ničem samozřejmě doba de dopředu a je to hlavně o penězích hodně nejsem zas tak náročný hráč abych musel mít vše na max a na 60fps a to neberu 4k to us je úplně někde jinde

Podle mě jsi velký optimista co se týká toho rozdílu i5 / i7.
Najdi si srovnání na ty.

Já jako pesimista bych řekl, že co jede nahovno (40snimku) na te 3470 pojede nahovno i na té 3770 (46snimku).
Tu 3770 si namazané na chleba i 3generace starý nejlevnější 10100.
Jestli hraješ retrohry tak fajn. Ale já bych se díval mnohem víc dopředua desku prodal i a CPU a ram dokud jede

Spotřeba bude +- stejná.