Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp Pavilion G6 Ram a SSD

Které ramky a ssd do toho můžu nacpat ? Je to starší notebook a ramky a ssd by ho snad mohli udělat použitelným pro ségru na prohlížení a sem tam nějakou tu nenáročnou hru. Děkuji

Děkuji všem 8gb rám a ssd čtvrt tera už frčí. Rozdíl samozřejmě jde poznat.

Jen mě napadlo jestli se to i3 nedá vyměnit. Jestli to je vytahovatelny cpu. Že bych taky trochu tomu dodal šmrnc.