Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cena starého PC

ahoj, budu si kupovat nové PC, tak bych potřeboval zjistit kolik bych dostal za tohle moje starý PC je 5 let starý, prakticky na něm nebyla žádná oprava pokud si to pomatuji.

procesor
Intel Core i7 7740X @ 4.30GHz

RAM
16,0GB Dual-kanál DDR4 @ 1066MH

základní deska
Micro-Star International Co. Ltd X299 TOMAHAWK

grafická karta
4095MB NVIDIA GeForce GTX 1080 (MSI)

uložiště
256GB Crucial_CT275MX300SSD1 (SATA (SSD))
2794GB Western Digital WDC

operační systém
Windows 10 Home 64-bit

děkuji

I kdyby stála 200,- je dobré ji do popisu uvést, pokud chceš PC prodat. Čím více informací uvedeš, tím líp pro Tebe i kupujícího.
Ten rachot při zapínání může být i tím, že většina zdrojů (nejen zdrojů, ale všech ventilátorů v PC) při startu roztočí ventilátory na plné otáčky a až po několika vteřinách je utlumí.

typ zdroje by bodnul.
pokud je tam vetracek s vychozenou hridelkou, to umi udelat slusny rachot, u noname zdroje by pak bylo lepsi vymenit cely.

ze ta gtx1080 ma jen 4gb pameti, to se mi nezda, neni to malo?

ssd zadna slava, tak aspon konkretni typ toho wd. nebo screen z crystaldiskinfo.

cena co navrhujes mi pripada realisticka.

herní pc nesbírám, nevím nakolik jsou žádané. něco těsně nad 10t bude realistická cena.

řek bych že grafika bude s 8gb ram, jen speccy ji nezobrazuje zprávně (mimochodem ten výpis se dá ojet myší a zkopírovat přímo sem jako text).
zkus gpu-z.

disk je blue wd novější pomalejší řady, bez smr. pro pařany by to chtělo, ať si pak sami oba nahradí za jeden ssd aspoň 1tb, to už je na nich.
pro prodej by nebylo špatné mít výpis/screen se smart hodnotami toho wd, třeba crystaldiskinfo. (malý starý ssd použije v boxu jako instační usb disk)

bodlo by opsat typ zdroje ze štítku. kvalitní zdroj se zachrání výměnou ventilátoru, shitznačka se musí vyměnit celá.

snad to nemá hnusnou bednu, to je bolest 90% nevkusných pařanských pc.
monitor si necháváš, fajn. jen bych na něm přetřel logo výrobce černou barvou.