Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořím Image cd? Poraďte prosím...

Vstoupil jsem do neznámých vod a úspěšně tonu. Mám už týden nainstalován daemon tools lite ver.4.30.1 a až do teď jsem používal images už hotové. Právě se mi zachtělo si jeden vytvořit a nevím jak na to. V PC používám i starší (6.3.1.12) nero,jestli to může nějak pomoci... Za jakoukoliv odpověď předem děkuji.

Řekl bych, že Daemon Tools je jen virtuální mechanika, nejsem si jist, jestli umí image vytvářet? Nevím, neznám, nepoužívám.

4.Vytváření image souborů:
Nejlepší a nejjednoduší program na vytvoření image souboru je CloneCD. Zapneme CloneCD a dáme uložit soubor
z cd/DVD-ROM do místa kam si určíme. Takto vzniklý soubor je image a můžeme s ním pracovat pomocí programu
Daemon Tools.

http://diskuse.slunecnice.cz/programy/daemon-tools/ 15662/