Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV s podporou O2TV do 15000 Kč

Dobrý den, vím, že je to poradna ohledně PC, ale proto si říkám, že zde budou zkušení borci, co se vyznají.

Chci pořídit na vánoce televizi. Podmínkou je smart a aby šlo rozjet O2. Sedíme cca 2-2,5m od TV. Nevyznám se v parametrech, proto se raději poradím na doporučení.

Cenový strop; 15000,- (upřednostňuji samsung)

Díky! :-)

Změna předmětu, původně: TV (host)

Teraz niekto riešil v podobnom cenovom rozpočte: https://pc.poradna.net/questions/3166818-typ-na-tv

Neuprednostňuj Samsung ani iného výrobcu. Koľko miesta máš v izbe pre TV? Ber samozrejme čo najväčší obraz. V tvojom prípade na 2-2,5m kľudne zober 65". Ja sám mám TV od pohľadového miesta na sedačke cca 210cm a je to ideál. Ak na to máš miesto tak napríklad https://televize.heureka.cz/tcl-65p615 a k tomu nejaké externé audio aby si aj niečo počul. Ideálne si tam dopasuj od rovnakej značky ako TV a máš istotu že to bude dobré kombo - https://soundbary.heureka.cz/f:23135:40777285/ ak si ale náročnejší na zvuk tak jednoznačne klasické repro. Ak sleduješ len TV vysielanie tak postačí stereo 2.0 a ak aj 5.1 pre filmy tak minimálne 3.0 systém ideálne s možnosťou regulovať kanály.

Proc by mel kupovat postarsi [P] model 615 s Android 9 na ktery TCL uz prestal vydavat nove aktualizace, kdyz za 13 000 → 15 000 muze mit podstatne lepsi [C] radu QLED s integrovanym sounbarem od ONKYO 2.1, OS Google TV Android 12 a podporou HDR10+ a DolbyVision.
Pred par lety byla 615 dobra koupe, ale dnes navic vuci velke nabidce televizoru, IMHO nedava moc smysl. Nehlede na vyrobce sounbaru, tato rada s nema mela vzdy nejaky problem, hlavne spravna synchronizace/opozdeni zvuku.

Tak ta 65C635 je na Alze zrovna nejlevnější, případně mají garanci nejnižší ceny. Plus doprava zdarma, instalace na zeď zdarma a možnost zaplatit jen 1/3 ceny a zbytek za 3 měsíce bez úroků. Ale to je třeba v košíku před objednáním zkontrolovat, jestli to jde i při té slevě! Tak já osobně Alzu nemám rád, ale tohle je dobrá nabídka bonusů.
https://www.alza.cz/65-tcl-65c635-d7084825.htm
Cena se slevovým kódem VANOCNITRHAKY10 : 16 191 Kč