Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno System restore - W7

Po tom, co nenaběhly Windows zkouším je obnovit (Restore Windows to an earlier point in time, nevím jak je to správně česky).
Jak dlouho to může trvat? Už běží několik hodin a v sekundových intervalech si to sahá na disk. Jinak bych proces už dávno ukončil.
Jde o NB Dell Latitude E6400 s rotačním diskem. HW závadu neočekávám, zkusil jsem nabootovat live Linux aten fungoval.
Zálohu mám, ale ne obraz disku abych to natvrdo přepsal.
Mám to ještě nějakou dobu nechat nebo přeinstalovat Windows?

tuto metodu "obnovy" nikdy nepoužívám, nedá se na ni spolehnout.
nech ho klidně hodiny blbnout, podle mě je to zbytečné. ve w7 stačí mít špatně nastavený režim sata v biosu (ahci - ide), systém se snaží jakože něco opravovat, hlásí nesmyslné chyby, ale takovou jednoduchost nedetekuje.

NB Dell Latitude E6400 s rotačním diskem.

cestou z práce kup ssd (např mx500) a na to nainstaluj systém znovu. kulatým diskem z éry parních strojů se vůbec nezabývej.