Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung g75t 32Palců monitor k PC

Dobrý den, mám monitor už asi měsíc a pořád tomu nerozumím jednak nesvítí jak by měl nelze nastavit 240Hz jak má mít ale jen 144Hz zapojen je přes HDMI kabel a navíc každou třetí minutu vždycky zakřupe :(

Monitor není sestava.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

To křupání má dodat větší pocit realističnosti ve hrách asi. :-D

Stejně nikdy nepochopím, proč si ty šílené monitory od Samsungu lidi kupují. :-/

Jinak 240Hz funguje jen přes DisplayPort 1.4, máš to napsané v manuálu.