Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista home 32b - pomiesane interpretovanie klavesnice - po pridani ext. USB/infa klav.

zdravim,

kolegyna po pridani externej USB/Infra KB+mouse do NB s Vistou sa stalo nieco divne:

t.j. externa klavesnica (HID-USB) funguje korektne, ale interna na NB pise ine znaky ako su pisane, napr. namiesto 'P' pise '-' (aj v SK aj v EN prepnuti) ,

nepomohlo ani odpojenie a restart bez externej KB, stale ostava divne kodovanie internej KB (pripomina mi to Enigmu z 2. sv. v. :) )

neviete poradit, co s tym? (pripomina mi to aj virus, ale ta suvislost s tou externou kb to vylucuje - snad)

inak je to ext. USB-Infra KB - Technica ...

som zvedavy, co to moze byt ...

teraz z hlkavy neviem, pozeral som to vcera cez remote view na jej pc, v spravc. hw boli dve kb, kym sa neodpojilaext., po odpojeni tam ostala jedna (ta bez HID), teraz neviem presny nazov, ani este neviem, co je v tych ovlad. paneloch / klav. / hw. ked sa tam dostanem, tak to zistim. dik za tip,

aj tak je to divne - 'co dokaze 'technika'

v inom profile s admin pravami ta KB ide OK, tak som jej poradil, nech v tom zlom profile nastavi docasne admin prava a skusi zastrcit potom tu ext. KB, ci to pomoze, uvidim neskor. ale aspon v inych profiloch to ide

(inak ta interna kb hw je: 'PS/2 standard' - OK)

zatial dik, snad pomoze admin zmena.