Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nahraný Windows na HDD- ztracene data??

Dobrý den, momentálně jsem nahrál Windows 10 přes MediaCreationTool,na svuj externi HDD abych si nainstaloval Windows na novy SSD, měl jsem tam fotky videa atd, kdyz rozkliknu ten HDD na kterem je nahrany windows, nevidim tam nic jineho, HDD ma 2TB momentalně mě ukazuje 27GBvolných ze 32, doufám že soubory nebyli smazány poprípade prosim popiste navod jak uvest disk do puvodniho stavu, děkuji

pri vyrobe vetsiny bootovacich medii se disk formatuje.
fak nechapu, cos cekal. sve jedine kopie souboru nemas nikde zalohovane, to medium pouzivas jako pracovni aniz tusis co se s nim stane. (a to jeste instalacka muze mit format fat32 nebo ntfs, takze riziko formatovani je vysoke a sance na obnovu o to nizsi)

muzes na to zatim pustit recuvu, jestli nejake ztracene soubory zobrazi. ale zatim nic neobnovuj, je tam riziko ztraty ostatnich dat.