Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zpomalení připojení

Máme doma připojení přes adsl 2MB, jenže když zapnu net, tak během 2 minut mi připojení spadne na 70kb, a pak už to tak zůstane. Jinak počítač je v pořádku, projetý antiviry, žádný jiný problém není. Zkoušeli jsme připojit modem na notebook a tam to běhalo v pohodě na 2MB. Nevíte někdo, čím by to mohlo být ?? díky za rady L

ano SuperAntiSpyware, nejdřív to vypadalo, že nezabral, ale pak to začalo běhat na těch necelých 2mega. Je to už problém delší dobu, nikdo nevěděl, co s tím, antivirem jsme to projížděli a nic..modem v pořádku, průběhy v pořádku a dneska jsme zjistili, že to bude počítač, protože jsme modem píchli do noťase. Jenže se v těch programech neorientuju, mám služební noťas a tam mám tyhle ochranné progámky daný..
Tak ještě jednou fakt díky..:-)