Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita cpu a gpu

Zdravím, mám CPU intel core i5 9400f a chcel by som do môjho pc dať GPU GAINWARD GeForce RTX 3050 Ghost 8G, bude to v poriadku?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Momentálne mám 450w neviem presne aký ale poslednú dobu mám problémy s tým, že sa mi pc samovoľne reštartuje a mám pocit že je problém s tým zdrojom alebo možno aj základová doska a neviem prísť na to aký je problém tak pravdepodobne kúpim nový zdroj a poprípade som aj rozmýšlal nad novou doskou a nový procesor i5 10400f, lebo som sa trošku zle vyjadril ja tú grafiku už v pc mám ale poslednú dobu mám s tým takýto problém