Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytré hodinky - Amazfit GTS 2/4 mini nebo zvolit něco jiného.

V rodině chtějí dítěti koupit chytré hodinky.
Mají vyhlídnuté Amazfit GTS 2 mini nebo GTS 4 mini. (cena kolem 2 tisíc)

Nemám žádné zkušenosti s chytrými hodinkami. Jen jsem pročetl recenze k nim. Tak vím co budou dělat. Otázka je zdali volit tento tyto modely nebo něco jiného.

Prosím o někoho se zkušeností jestli by tyhle hodinky doporučil nebo ne, případně jaké jiné volit.

Děkuji!

Zalezi co chcou a jake sluzby maji v umyslu vyuzivat. (Sport, multimedia, SMS etc), v pripade ze je chcou parovat tak s Apple nebo Android ?

Jinak bych zvolil klidne levnejsi a hlavne ty co maji lepsi vydrz baterie, protoze az je omrzy tak je muzou pouzivat i jako hodinky :p