Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr grafické karty

zdarec, v soucasnosti mam zákl. desku gigabyte ga-m55s-s3 a chci do ní nacpat tuhle grafiku Gigabyte GeForce 9500GT (650MHz) 1gb ddr2. nebudou s tím nějaké problémy?

Poč myslíte, že ji tam nenacpete?

Rozměrem (deska) se jedná o běžnou ATX, slot PCI-E 16 má, karta toto rozhraní podporuje také.

svůj účel by měla splňovat na hry na hry

HD 4670 je relativně úsporná v zátěži, ale zrovna herní "dělo" také není. Co chcete konkrétně hrát (herní tituly)? Konfigurace stávajícího PC je jaká (hl. zdroj)? Nějaká cenová hranice?

jako ja ji chci spíš na hry a myslím si že ta HD 4670 by mi nešla do zakl. desky, ona mi totiž podporuje jenom paměti DDR2........tet mam and atholn 3000+ ale ten budu měnit pak mam geforce 7300gt a tu měním za tu 9500gt jinak HDD 250gb, ram 2gb.........cgtěl bych na tom asi hrát gta IV, call of duty 5,nfs udercover

To, že deska podporuje paměti DDR2, nemá nic společného s tím, že tam chcete dát grafiku, která má vlastní paměť typu např. DDR3. Vy se budete orientovat podle slotu, který deska nabízí a podle rozhraní, které grafika podporuje! Tzn. Vaše deska má slot PCI-E a grafika s ním musí být kompatibilní. Paměť do toho nepleťte, ta za to nemůže. ;-)

Takže si můžete vybrat nějakou grafiku s PCI-E. Zvažte v potaz kvalitu a výkon současného zdroje. Procesor je poslabší, navíc (před třemi lety slušné) "jednojádro", v některých hrách může být/nebo bude lehkým mínusem - tu větším/tu menším. Chcete hrát nejnovější hry a k tomu se sluší výkonná grafika, alespoň ona HD 4850 a vyšší.

Nějaké testy Call of Duty (tady pouze) 4:

méně výkonné grafiky

výkonnější garfiky